دکتر سید هادی بهادری


ارومیه به عنوان منطقه ویژه اقتصادی معرفی شد

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز با رای نمایندگان مجلس شورای اسلامی، منطقه ویژه اقتصادی ارومیه به تصویب رسید.

 

لطفا به ادامه مطلب مراجعه کنید.

وجود بانک‌های ربوی یکی از معضلات اساسی کشور است/ مقابله با بانک‌های ربوی جزو اولویت‌های مجلس شورای اسلامی است

نماینده مردم اورمیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه وجود بانک‌های ربوی یکی از معضلات اساسی کشور است گفت: در این رابطه متاسفانه بالا بودن سود بانکی یکی از مشکلات جدی در نظام اقتصادی کشورمان محسوب می‌شود.

 

لطفا به ادامه مطلب مراجعه کنید...

نرخ مسکن بیش از تورم است/دولت به شفاف سازی سیاست بازآفرینی شهری اقدام کند

عضو کمیسیون عمران مجلس، با تاکید بر ضرورت هدایت قیمت مسکن به مرز نرخ تورم، گفت: ثابت ماندن بسیاری از مولفه ها در سال 97 پیش بینی وضعیت مسکن در سال جاری را سخت کرده است.

 

لطفا به ادامه مطلب مراجعه کنید...

طرح مسکن مهر به افزایش خانه های خالی دامن زد/اخذ مالیات از خانه های خالی به رشد قیمت ها می انجامد

عضو کمیسیون عمران مجلس، از 2 برابر شدن تعداد خانه های خالی در طی 10 سال اخیر انتقاد کرد و گفت: طرح مسکن مهر برای قشری از جامعه مثمر ثمر بود اما به بیشتر شدن خانه های خالی نیز دامن زد.

 

480 میلیارد تومان به اشتغال پایدار روستایی آذربایجان‌غربی تخصیص یافت

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: 480 میلیارد تومان به اشتغال پایدار روستایی و عشایری آذربایجان‌غربی از محل صندوق توسعه ملی تخصیص یافت.

عضو کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به عوامل کاهش ساخت آپارتمان های نقلی در 10 سال اخیر، گفت: عملیاتی شدن مسکن مهر و رفع نیاز اقشار متوسط و ضعیف جامعه رغبت ساخت واحدهای نقلی را از انبوه سازان گرفت.

عضو کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به عوامل کاهش ساخت آپارتمان های نقلی در 10 سال اخیر، گفت: عملیاتی شدن مسکن مهر و رفع نیاز اقشار متوسط و ضعیف جامعه رغبت ساخت واحدهای نقلی را از انبوه سازان گرفت

کشور به تصمیمات عاقلانه نیاز دارد/فکری جدی به حال دریاچه ارومیه باید کرد.

سید هادی بهادری: کشور به تصمیمات عاقلانه نیاز دارد/فکری جدی به حال دریاچه ارومیه باید کرد.

 

به ادامه مطلب مراجعه کنید...

این استان دروازه ای به سمت اروپاست

سید هادی بهادری، در شانزدهمین جلسه خدمات سرمایه گذاری استان با اشاره به پتانسیل های بی نظیر اقتصادی آذربایجان غربی، گفت: این استان دروازه ای به سمت اروپاست و تحول مثبت اقتصادی در این منطقه منجر به توسعه اقتصادی کشور می شود.

 

به ادامه مطلب مراجعه کنید...

نهمین جلسه شورای اداری استان

سید هادی بهادری در جلسه شورای اداری با اشاره به شاخص های سلامت، آموزش و درآمد گفت: باتوجه اعلام آقای حضرتی، رئیس سازمان برنامه و بودجه وبا توجه به پایین بودن شاخص های سلامت(رتبه۲۹)،  باسوادی(رتبه۲۸) و درآمد سرانه(رتبه۲۶) نیاز هست که همگی دست در دست هم بگذاریم تا بتوانیم استان را از این وضعیت خارج کنیم.

 

به ادامه مطلب مراجعه کنید....

صنعت حمل و نقل از جمله مباحث اولویت دار این کمیسیون است.

سید هادی بهادری، عضو کمیسیون #عمران مجلس شورای اسلامی در برنامه «بهارستان» رادیو اقتصاد گفت:
صنعت حمل و نقل از جمله مباحث اولویت دار این کمیسیون است.

موضوع دریاچه ارومیه یک موضوع استانی و حتی کشوری نیست بلکه به یک موضوع جهانی تبدیل شده است.

" دکتر سید هادی بهادری " خطاب به دکتر لاریجانی در جلسه شورای اداری استان:

موضوع دریاچه ارومیه یک موضوع استانی و حتی کشوری نیست بلکه به یک موضوع جهانی تبدیل شده است.


 کشاورزی سنتی این منطقه باید به کشاورزی مدرن تبدیل شود.
حوضه آبریز دریاچه اورمیه می تواند بصورت پایلوت مورد اجرا قرار گیرد و با توجه به اینکه وسعت چندان زیادی ندارد،می تواند تمرینی برای تبدیل کشاورزی کل کشور به کشاورزی مدرن باشد.

 یک دوم از ۴۰ هزار میلیارد تومان مالیات بر ارزش افزوده کشور، به تهران داده می شود‌.
پیشنهاد می شود که کل این پول بصورت ملی در یک حساب جمع شود و بر اساس جمعیت استان ها تقسیم شود.

 منطقه ویژه اقتصادی ارومیه میتواند نقش به سزایی در اشتغالزایی داشته باشد.

 قطار سریع السیر ارومیه_ تبریز به ردیف های بودجه کشور اضافه شود‌.

اهم صحبت های دکتر بهادری در جلسه شورای اداری استان با حضور وزیر ورزش و جوانان

 

وزارت ورزش و جوانان پروژه ورزشگاه ۱۵هزار نفری را تمام کند و برای بهره برداری در اختیار شهرداری ارومیه قرار دهد، در حال حاضر شهرداری توانایی هزینه کردن برای اتمام این پروژه ندارد.
سهم ورزش استان آذربایجان غربی از محل ارزش افزوده ۳۲ میلیارد تومان است ولی متاسفانه هنوز یک ریال پرداخت نشده است.

استان آذربایجان غربی یک استان ورزش خیز است و در بعضی ورزش ها مانند والیبال و  ورزشهای رزمی مثل کاراته و نیز ورزشهای نوین زبانزد کشور است اما با این وجود وضعیت مالی هیئت های ورزشی اصلا خوب نیست.

احیای دریاچه ارومیه با بودجه قطره چکانی دولت مقدور نخواهد بود.

دکتر سید هادی بهادری در دیدار با معاون اول رئیس جمهور:
احیای دریاچه ارومیه با بودجه قطره چکانی دولت مقدور نخواهد بود.

 

لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید....

استان آذربایجان غربی با توجه به شاخص های پایینی که دارد نیازمند توجه ویژه است.

دکتر سید هادی بهادری در جلسه شورای اداری استان که با حضور وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی برگزار شد خطاب به وزیر گفت:
استان آدربایجان غربی با توجه به شاخص های پایینی که دارد نیازمند توجه ویژه است.

در حالی ٥٠‌درصد اقتصاد کشور در تهران است که تنها ١٥‌درصد جمعیت را در خود جای داده است.

دکتر سید‌هادی بهادری: در حالی ٥٠‌درصد اقتصاد کشور در تهران است که تنها ١٥‌درصد جمعیت را در خود جای داده است.

 

لطفا به ادامه مطلب مراجعه کنید....

برخی عقب ماندگی های آذرباجان غربی باید جبران شود.

سید هادی بهادری طی جلسه ای که با معاونت حوزه اشتغال جهاد دانشگاهی کشور در خصوص ایجاد پارک تخصصی علم و فناوری کشاورزی داشت، گفت:
آذربایجان غربی با وجود دارا بودن استعدادهای فراوان دچار برخی عقب ماندگی های تاریخی ست که هر چه سریعتر باید جبران شود.

بهادری: تفکیک وزارتخانه‌ها امری ضروری است

سید هادی بهادری عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره لایحه تفکیک وزارتخانه‌های راه و شهرسازی و صنعت و معدن اظهار داشت: به نظر می‌رسد هر اندازه نهادهای تخصصی در حوزه‌های اقتصادی از استقلال بیشتری برخوردار باشند نتیجه بهتری به دست خواهد آمد.

 

لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید...

دکتر بهادری: در حال حاضر تعداد حاشیه نشینان ارومیه به ۲۰۰هزار نفر رسیده است.

ملت،دکتر سید هادی بهادری ظهر یکشنبه 28 خردادماه در آیین تودیع و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی بر لزوم ساماندهی وضعیت حاشیه نشینان استان تاکید کرد و افزود: موضوع مهم و اولویت دار برخی از ۴۲ شهر استان و بخصوص ارومیه حاشیه نشینی است.

 

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید....

دکتر بهادری: احیای دریاچه اورمیه باید با حضور و مشارکت مردم انجام گیرد

سید هادی بهادری با حضور در جلسه کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی ضمن ابراز نگرانی از افزایش طوفانهای نمکی و تاثیر آن در زندگی مردم اطراف دریاچه، گفت:
طوفان های نمکی که اخیرا افزایش یافته است، خطرات ناشی از خشک شدن دریاچه اورمیه را بطور جدی نشان می دهد و این موضوع واقعا نگران کننده است.اگر این طوفانها افزایش یابد، امکان  زندگی در حاشیه دریاچه شدیدا با خطر مواجه خواهد شد.

 

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید...

انتظار می رود سازمان تعاون روستایی چشم اندازی برای پیشرفت و توسعه زندگی روستائیان داشته باشد تا مانع مهاجرت آنها به شهر ها شود

دکتر سید هادی بهادری طی دیداری که با مدیرکل سازمان تعاون روستایی استان داشت،بعد از ارائه گزارشی توسط مدیرکل مربوطه در خصوص عملکرد ، چالش ها و مشکلات سازمان ،گفت:

این سازمان باید چشم اندازی برای تثبیت و پیشرفت زندگی روستائیان داشته باشد؛چرا که امروز یکی از علل عمده مهاجرت روستائیان به شهر ، فقدان یک برنامه علمی و عملی برای فعالیت های مختص زندگی روستایی ست.

 

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید....

کمسیون کشاورزی باید استراتژی کشاورزی استان را تدوین کند

سید هادی بهادری باحضور در جلسه کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی ضمن اشاره به اقدامات خوب دولت در حوزه کشاورزی از جمله صادرات سیب در ازای واردات موز و بخشش جرایم وامهای زیر ۱۰۰ میلیون تومان و اشاره به اهمیت جایگاه کشاورزی در استان گفت:
کمیسیون کشاورزی باید به فکر طراحی یک استراتژی برای اینده کشاورزی استان باشد تا با آن بتواند منابع ارزشمند استان از جمله آب های زیر زمینی و  دریاچه اورمیه را حفظ کند و فروش و صادرات محصولات کشاورزی را رونق ببخشد.

 

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید...

حضور دکتر بهادری در کنار اعضای تیم ملی کاراته جمهوری اسلامی ایران در اردوی آمادگی برای مسابقات قزاقستان

دکتر سید هادی بهادری با حضور در کنار اعضای تیم ملی کاراته جمهوری اسلامی ایران در اردوی آمادگی برای مسابقات ۲۰۱۷ آلماتی قزاقستان، ضمن ابراز خوشحالی از میزبانی تیم ملی در اورمیه گفت:
ورزشهای رزمی خصوصا کاراته که در حال حاضر دو تن از کاراته کاران اورمیه ای نیز در تیم ملی حضور دارند، در اورمیه علاقمندان بسیاری دارد و در کنار والیبال، جز ورزشهای پر طرفدار به شمار می آید.

نماینده مردم اورمیه افزود امید است بخاطر وجود هوای کم نظیر و شرایط مطلوب میزبانی، اورمیه میزبان اکثر تیم های ملی در رشته های ورزشی مختلف باشد تا هم موجب رشد و تعالی ورزش اورمیه و هم باعث آشنایی بیشتر هموطنان با جاذبه های شهر اورمیه شود.

دکتر بهادری اظهار داشت، در آینده مکانی اختصاصی در اطراف اورمیه و در منطقه ای خوش آب و هوا برای اردوی تیم های ملی احداث خواهد شد که می تواند تاثیر بسزایی در پیشرفت ورزش اورمیه داشته باشد.

در پایان رئیس مجمع نمایندگان استان ضمن آرزوی موفقیت برای کاراته کاران تیم ملی، گفت:
به امید خداوند متعال و در سایه تلاش مربیان، کاراته کاران کشور عزیزمان با کسب مدالهای رنگی پرچم پر افتخار کشورمان را به اهتزاز در خواهند آورد.

پایان

بهادری:رسیدگی به مطالبات فرهنگیان تنها معطوف به هفته معلم نباشد.
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با تقدیر از فعالیت خستگی‌ناپذیر معلمان، تاکید کرد: رسیدگی به مطالبات فرهنگیان نباید تنها معطوف به هفته معلم باشد
 
 
به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.....
در نشست فوق‌العاده کمیسیون عمران انجام شد:همفکری دولت و مجلس برای کاهش خسارات ناشی از سیل در غرب کشور

نائب رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به جلسه فوق‌العاده کمیسیون متبوعش با موضوع سیل اخیر در غرب کشور گفت: در این نشست فوق‌العاده راه‌های کاهش تلفات و خسارات ناشی از سیل با حضور 30 مدیر ارشد دستگاه‌های اجرایی مورد بررسی قرار گرفت.

 

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید....

بهادری در نشست فوق العاده کمیسیون عمران:برآورد خسارت ۷۴۱ میلیارد تومانی در سیل استان های شمال غربی/گزارش کمیسیون چهارشنبه تقدیم هیئت رییسه می شود

نایب رییس کمیسیون عمران مجلس، از ارائه گزارش کمیسیون متبوعش درباره حادثه سیل به هیئت رییسه تا روز چهارشنبه و قرائت در نخستین نشست صحن علنی پس از تعطیلات خبر داد.

 

به ادامه مطلب مراجعه کنید....

دکتر بهادری:اگر پتروشیمی اورمیه به خوراک اتیلن مجهز شود می تواند محصولات متفاوتی تولید کند و همچنین در ایجاد اشتغال بسیار موثر خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر بهادری،
سید هادی بهادری در جلسه ای که با حضور مدیران سازمان ها و دانشگاه های مربوطه در خصوص توسعه صنایع پایین دست پتروشیمی تشکیل شد،گفت:اگر پتروشیمی اورمیه به خوراک اتیلن مجهز شود نه تنها به امر اشتغال جوانان و متخصصین این صنعت کمک شایانی خواهد کرد بلکه باعث می شود که این واحد محصولات متفاوت و متنوعی تولید کند و از رکود چندین ساله خارج شود.

 

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید....

دکتر سید هادی بهادری:مدیریت بحران سیل در استان آذربایجان غربی به مراتب بهتر از استان آذربایجان شرقی صورت گرفته است.

سید هادی بهادری صبح امروز،در جلسه ای که با مدیران استان با هدف بررسی و تهیه گزارش خسارات ناشی از سیل برگزار شد و نتایج بررسی های سازمان های مربوطه در آن ارائه شد ، گفت:یکی از عللی که استان آذربایجان غربی با خسارات جانی مواجه نشد،اطلاع رسانی به موقع و اقدام سریع مسئولین ذی ربط در امر مقابله با سیل بود.

دکتر بهادری:برداشت نادرست شن و ماسه از بستر رودخانه ها یکی از علل ریزش پل ها در منطقه سیلوانا بود

سید هادی بهادری، ضمن بازدید از روستاها ، راه های ارتباطی و پل های منطقه سیل زده‌ی سیلوانا،از عملکرد سازمان صنایع و معادن و سازمان آب در جلوگیری از برداشت های بی رویه ی شن و ماسه از بستر رودخانه ها انتقاد کرد و گفت:این برداشتهای غیر اصولی توسط کارخانه های غیر مجاز،یکی از علل ریزش پل های منطقه سیلوانا است.
 

 

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید....

دکتر سید هادی بهادری:سازمان استاندارد برتولید مصالح با کیفیت نظارت کند

سید هادی بهادری با انتقاد از نبود نظارت در تولید و عرضه مصالح ساختمانی بی کیفیت، گفت:مصالح ساختمانی کالای صنعتی بوده و با توجه به اینکه با جان انسان ها در ارتباط است،باید نظارت های کافی در خصوص استانداردهای آن ها صورت بگرید.

 

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید....

10 تن از نمایندگان کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به همراه دکتر بهادری از مناطق سیل زده استان های آذربایجان غربی و شرقی بازدید به عمل آوردند

 10تن از نمایندگان کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به همراه دکتر بهادری از مناطق سیل زده استان های آذربایجان غربی و شرقی بازدید به عمل آوردند.

 

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید...

نظرسنجی

آخرین رویدادها

عکس های تصادفی